Труба теплої підлоги LEMBERG 16*2.0 PEX-A RED із кисневим бар'єром Німеччина. 95°C (Made in Germany)
- В наявності
- Код: LB16
29,10 ₴
19,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 грн
Труба для теплої підлоги LEMBERG 16×2.0 PEX-A RED з кисневим бар’єром (Germany)
Із цим товаром ще купують:
Труба LEMBERG PEX-A RED — надійне рішення для систем теплої підлоги та опалення. Вона зберігає міцність навіть за високих температур до 95°C, не втрачає еластичності та залишається м’якою, що значно спрощує укладання в стяжку. Кисневий бар’єр EVOH захищає систему від потрапляння повітря та утворення корозії на металевих елементах, подовжуючи термін служби всієї опалювальної установки.
Виробляється за сучасними стандартами та поєднує довговічність, зручність монтажу й безпеку експлуатації.
Використання труби зі зшитого поліетилену PEX-A у системах теплої підлоги має низку переваг перед металопластиковими трубами. PEX-A не розшаровується й не тріскається на вигинах, залишається еластичним навіть за низьких температур, що робить монтаж значно зручнішим і надійнішим. На відміну від металопластику, поліетилен зберігає форму при циклічних нагрівах і охолодженнях, не піддається внутрішній корозії та не створює додаткового гідравлічного опору.
Труба ідеально підійде для власників квартир, приватних будинків і котеджів, які хочуть встановити надійну систему водяної теплої підлоги. Завдяки високій еластичності вона однаково зручна як для професійних монтажників, так і для самостійного укладання. Монтаж можна виконувати різними способами: на монтажну сітку з фіксацією пластиковими стяжками, ручними скобами або за допомогою такера (інструмента) зі спеціальними скобами. Усі ці методи забезпечують надійне кріплення труби у проєктному положенні та довговічну роботу системи.
Переваги
-
Робоча температура до 95°C (короткочасно до 110°C).
-
Тиск до 10 бар.
-
Гнучкість і зручність монтажу — легко укладається в стяжку.
-
Кисневий бар’єр EVOH захищає систему від корозії.
-
Низький гідравлічний опір і відсутність накипу.
-
Довгий термін служби.
-
Висока тепловіддача й економія енергії.
-
Універсальність: тепла підлога та радіатори.
-
Доступна ціна у своєму класі.
Технічні характеристики
-
Колір: червоний
-
Матеріал: зшитий поліетилен PEX-A, п’ятишарова конструкція
-
Зовнішній діаметр: 16 мм
-
Внутрішній діаметр: 12 мм
-
Товщина стінки: 2 мм
-
Робочий тиск: 10 бар
-
Макс. робоча температура: 95°C
-
Температура деформації: 135°C
-
Розміри бухт: 100 м, 200 м, 400 м, 600 м
Завдяки поєднанню високої надійності, гнучкості та захисного кисневого шару труба LEMBERG PEX-A RED забезпечує стабільну роботу систем опалення й теплої підлоги протягом десятиліть.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага 1 п.м. труби | 90 г |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Колір | Червоний |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Об'єм води | 0.16 л/м |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для гарячого водопостачання, Для холодопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 80 мм |
| Руйнівний тиск | 20 бар |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск розриву | 40 Бар |
| Довжина бухти, м | 200; 400 м |
| Максимальна короткочасно допустима температура, °С | 110 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Зовнішній діаметр,мм | 16 |
| Порізка кратно | 10 м |
| Товщина стінки,мм | 2,0 |
- Ціна: 19,10 ₴







